Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

nepretrzity provoz

Autor eva
Předmět nepretrzity provoz
Dotaz Dobry den .Mam cid 1. stupen a dostala jsem nabidku zamestnani v nepretrzitem provozu dvanactky. Prace v zhledem k memmu zdravotnimu stavu by nebyla narocna .Vyjadreni posudkove zni ze jsem schopna po vzniku invalidity 1.stupne vykonavat soustavnou vydelecnou cinnost jen v podstatne mensim rozsahu a intenzite.Den vzniku invalidity:trva.Pri chronickem stavu jiz dale nestanovuji KLP.To znamena ze ho mam na trvalo!Mam dotaz zdali prace v nepretrzitem provozu pri pobirani cid je mozna .Jak jiz jsem popisovala prace neni narocna. Dekuji s pozdravem Eva

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Evo,

pokud nemáte stanovený den kontroly ID, tak to neznamená, že posudkový lékař Vás nemůže kdykoliv vyzvat k následné kontrole. Nepřetržitý provoz není úplně ideální pro příjemce ID, ale pokud se jedná o nenáročnou práci, to lze asi akceptovat. V případě kontroly Vám doporučuji, abyste tuto věc sama iniciativně nesdělovala.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamy na mém webu. Děkuji.