Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

nemocenska

Autor jirka
Předmět nemocenska
Dotaz

Dobry den pane Krasa.Po odracovani21 mesicu jsem onemocnel a dosud marodim jiz 1 rok,Mam dotaz ohledne podpory v nezmestnanosti.Mam na ni narok ,kdyz jsem na nemocenske 180 dni.Mam obavu ze ne protoze s nemocenskou nebudu mit odpracovano za 24 mesicu 1 rok. Dekuji za odpoved Jirka

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Jirko,

pokud byste přišel o zaměstnání, tak máte samozřejmě po ukončení pracovní neschopnosti nárok na podporu v nezaměstnanosti. Pokud však ještě jste v PN, tak samozřejmě nemůžete pobírat podporu v nezaměstnanosti.

S pozdravem Václav Krása