Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

NASTUP DO ZAMESTNANI

Autor Roman
Předmět NASTUP DO ZAMESTNANI
Dotaz DOBRY DEN,CHCI SE VAS ZEPTAT.MANZEL V ROCE 2007 ZACAL BOJOVAT S RAKOVINOU.TED JE ZCELA VYLECEN,A MA MOZNOST NASTOPIT DA PRACE,ALE MA PLNY IN.DUCHOD.ZAMESTNAVATEL NEVI ZDA ME MA PRIJMOUT.CO MA MANZEL UDELAT ABY MOHL NASTOUPIT DO PRACE.S POZDRAVEM LENKA KLIMKOVA

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Klimková,

pokud je Váš manžel vyléčen tak je velmi pravděpodobné, že při první kontrole jeho zdravotního stavu, mu bude ID odebrán a nebo snížen. Proto Vám doporučuji, aby nastoupil do zaměstnání, pokud má takovou možnost. Nemusí nikomu nic hlásit. Zaměstnavatel bude mít dokonce, po dobu jeho pobírání ID, slevu na dani. Žádná sankce nikomu  nehrozí.

S pozdravem Václav Krása