Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nárok na podporu v nezaměstnanosti

Autor Ivana
Předmět Nárok na podporu v nezaměstnanosti
Dotaz Pane Krása, moc Vám děkuji za Vaši odpověď. Troufale bych měla ještě jeden dotaz, týkající se předešlého dotazu. Jsem srozuměná s tím, že podpora v nezaměstnanosti bude nižší v případě podání výpovědi z mé strany. Jen bych se s dovolením ještě zeptala, jestli bych měla nárok na podporu v nezaměstnanosti byť nižší v případě, že podám výpověď dohodou, ale bez udání důvodu (tedy v zaměstnání, ani na ÚP neudám důvod výpovědi), pokud to tak vůbec jde...? Ještě jednou Vám moc děkuji. Ivana

Odpověd na dotaz:

Vážená paní,

na to nedolkážu odpovědět. Pokud Vám nechce zaměstnavsatel vyhovět, tak to uveďte do výpovědi jako důvod. Nevím, čeho se bojíte. Možná by bylo lépe, pokud se obrátíte na Inspektorát práce a podat stížnost na Vašeho zaměstnavatele,m nežli dávat výpověď. Tím, že dáte výpověď, tak vlastně ustupujete tomu, co si myslíte, že je špatně.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.