Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

možnost výdělku při ID 3.stupně

Autor Pavel
Předmět možnost výdělku při ID 3.stupně
Dotaz Vážený pane Krása, měl bych na vás dotaz ohledně pracovní smlouvy. mám ID 3 stupně, pracuji pouze 3 Hodiny denně po vašem doporučení a zajímalo by mě jestli mohu mít prac. smlouvu na zkrácený uvazek 15 hod. týdně nebo pouze DPČ nebo DPP .

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Pavle,

doporučuji Vám, abyste si ponechal řádnou pracovní smlouvu, protože ta Vás chrání před náhlým ukončením pracovní smlouvy. Pokud byste byl DPČ, tak tuto smlouvu lze ukončit do 14-ti dní. Pokud byste pracoval na DPP dostal byste se brzy do kolize se zákonem, protože na smlouvu o DPP lze pracovat max. 300 hodin ročně, což u Vás činí podstatně víc. 

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji