Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

možnost výdělku při ID 3.stupně

Autor Pavel
Předmět možnost výdělku při ID 3.stupně
Dotaz Dobrý den, Pane Kráso mám na vás dotaz jestli je možnost přivýdělku při ID 3. stupně když mám v posudku napsáno že není schopen výdělečné činnosti za zcela mimořádných podmínek.Došlo k poklesu prac. schopnosti o 70% po prodělání chřipkové H1N1 a náhradě mitrální chlopně a CHOPN těžkého stupně. K posudkovému lékaři byc měl jít v Lednu 2018 a ID pobírám 4 rokem.Zdravotní stav se trochu zlepšil tak se chci zeptat jestli nějaká možnost exsituje a do jaké výše je možný přivýdělek popřípadě jestli nebude odebrán ID 3. stupně. Předem děkuji za vaši odpověď a přeji krásný den. Pavel

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Pavle,

vždy doporučuji u příjemců III. stupně ID maximální pracovní úvazek v rozsahu 3 hodiny denně. Pokud Váš přivýdělek bude v tomto rozsahu, tak se domnívám, že Vám nic nehrozí.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji