Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

mohu dat vypovídací když mam jen dpp jsem sama z de-tmi dostanu podporu

Autor vlasta
Předmět mohu dat vypovídací když mam jen dpp jsem sama z de-tmi dostanu podporu
Dotaz Dobry den mohu dat vypoved když mam d pp.ajit na urad. prace coto prome znamena.když podnik mi strhava zdravotni ktere minebylo zaplacene.když dam vypoved vemou mi vyplatu na strženi zdravotniho dekuji cerna

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Vlasto,

Vašemu dotazu vůbec nerozumím. Pokud máte DPP, tak to není klasické zaměstnání a můžete mít problém s jeho započítáváním do odpracovaných let nároku na starobní důchod. Asi byste měla být v evidenci ÚP jako uchazečka o zaměstnání.

S pozdravem Václav Krása