Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

martin

Autor
Předmět martin
Dotaz

Dobry podvecer,a ejhle uz se nebudou rozlisovat plni invalide na ti co mohou pracovat za zcela mimoradnych podminek a ti co nemohou?Jaky to bude mit pozadi?Vsichni ti co mohou se budou muset odhlasit z pracaky a stanou se znich "nepraceschopni" ? Proc dochazi k teto zmene a proc az po tolika letech,neni to na narizeni evropske unie ? Diky za odpovedi

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Martine,

je to věc, kterou jsme dlouihodobě prosazovali, protože zaměstnavatelé nechtěli zaměstnávat osoby ve III. stupni ID, když měli v rozhodnutí uvedeno, že nemůžou pracovat za mimořádných podmínek. S EU tato změna nemá nic společného.

S pozdravem Václav Krása