Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Mam invaliditu 3

Autor Pavel
Předmět Mam invaliditu 3
Dotaz Dobry vecer.Mam Plny ID z mladi ale nemam mimoradne podminky tak by me zajimalo jak je to stou registraci na UP.?Od roku 1992 mam ten ID zmladi.Zil sem v presvedceni ze na UP nemuzu.Proto sem se UP a zamestnani vicemene nezajimal.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Pavle,

důchod pro invaliditu z mládí by měl být stejný, jako důchod s mimořádnými podmínkami. Doporučuji Vám, abyste se registroval na ÚP jako uchazeč o zaměstnání. Bylo by dobré, abyste si sehnal zaměstnání, protože byste měl vyšší starobní důchod. 


S pozdravem Václav Krása

Rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na prohlédnutí reklam na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.