Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Konec podpurci doby

Autor Silvie
Předmět Konec podpurci doby
Dotaz Dobrý večer,podala jsem žádost o invalidní důchod.Ale 23.2mi končí podpurčí doba nemocenské,takže nevím zda mi do té doby prijde předvolání k Lpk.Moje lekařka mi k k tomuto datu chce ukončit nemocenskou a zároveň mám dát výpověď v práci,protože se tam ze zdravotních důvodů nemůžu vratit.Teď váhám zda jsem neměla zároveň požádat o prodloužení nemocenske,když mám před sebou další vyšetření v březnu.Děkuji za odpověď.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Silvie,

domnívám se, že byste měla požádat o prodloužení nemocenské a zjistit si na OSSZ, jak to vypadá s přiznáním Vašeho ID.

Teprve potom byste měla řešit, jak to bude s Vaším pracovním poměrem.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.