Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

kolik hodin mužu pracovat mam invaliditu1stupně

Autor dagmar beranova
Předmět kolik hodin mužu pracovat mam invaliditu1stupně
Dotaz

byla jsem před komisi nechali mě invaliditu 1stupně  již nedávají rekomandaci mám duchod  od r.. 2004  od r.2005 pracuji jako pomocnice domově duchodcu muj zaměstnavatel psal na OSSZ chtěl posudek kolik hodin mužu pracovt.Npsali jim, že mam invaliditu 1stupně mužu pracovat neomezeně.Stim se nespokojili poslali mě k mé obvodni lekařce  ta jim napsala co mužu a nemužu dělat.To se jim také nelibilo že prý je to špatně napsaný.V pondělí 24.10 si mě pani řiditelka zavolala a řekla mi že vyřidila schuzku s naší zavodní lekařkou.Ta mi napsala posudek ,že mužu pracovat jen zkrac.prac.poměr  stimto posudkem mě mužou rozvazat pracovní poměr paragraf 52zákoniku práce.Tatež pani doktorka mě dělala vstupni prohlidku a napsala mi, že jsem této práce schopna.Z  pracovní smlouvy vyplyvá ,že každy rok chodime na preventivní prohlidky k této paní doktorce a každý rok jsem byla této práce schqpna muj zdravotní stav je pořad stejný.Je mi 55 let ,před 11lety jsem byla na operaci s plotýnkou,Poradte mi prosim jak se mužu branit

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Beranová,

na tento dotaz najdete v databázi poradny odpovědˇ. Nemáte žádné omezení v rozsahu pracovní činnosti.

S pozdravem Václav Krása