Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

jete jednou k tem duchodum

Autor stanislav
Předmět jete jednou k tem duchodum
Dotaz

Pane Krasa diky za rychlou odpoved,ale je to tak jsk pisu,spousta lidi nema v rozhodnuti veticku za mimoradnych podminek a presto dela 8hodin dene a LPS je nepredvola,protoze u dusevnich onemocneni se Vzdy dela za mimoradnych podminek!!!V roce 1995 vysla ministerska smernice u jakych nemoci se dela za mimoradnych podminek,a ty dusevni nemoce tam jasne jsou napsany,a navic spousta tehle lidi je v duchodu od konce 80let a tenkrat se to co vim nedavalo..A vsechno je to jenom o tom proc nas posudkovy otravuji,jen aby meli co delat.Na konci osmdesatych letech by si posudkovy nedovolil jit proti posudku primae OUNZ,ja to zazil,dnes jsou nekdy zpochybnovana

posudky zcela,podle toho jaky subjektivni postoj dany posudkar na tu ci onu osobu ma.

 

 

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Stanislave,

napsal jsem Vám jak zní zákon a o žádné směrnici nic nevím. Směrnice z roku 1995 nemůže být platná, protože od té doby se mockrát změnil zákon o důchodovém pojištění a žádná směrnice jej nemůže měnit. Napsal jsem Vám jak je to z hlediska zákona a Vy se můžete rozhodnout jak chcete.

S pozdravem Václav Krása