Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Jakou mohu mít pracovní dobu

Autor Vidková M.
Předmět Jakou mohu mít pracovní dobu
Dotaz

Dobrý den pane Krása,

 

Jakou mohu mít pracovní dobu když mám v posudku o invaliditě I.stupně napsáno. Posuzovaný je schopen po vzniku I.stupně vykonávat soustavnou výdělečnou činnost jen  s podstatně menšími nároky na tělesné,smyslové a dušení schpnosti.

Pěkný den a děkuji Marta Vidková

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Vidková,

myslím si, že posudek vyjadřuje přesně i to co chcete vědět. Můžete pracovat na plnou pracovní dobu, to je 8 hodin denně, ale Vaše práce by neměla být tak náročná, abyste ji, vzhledem ke svému zdravotnímu stavu, zvládla.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji