Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

inv.duchod

Autor martin
Předmět inv.duchod
Dotaz ahoj,v dubnu roku 2010 jsem dostal inv duchod 3stupne ted mi ho snizili na 1stupen.slisel jsem ze bych mel pobyrat porad stejny penize jako bych byl v inv duchodu 3stupne.je to tak? dekuji za odpoved.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Martine,

vzhledem k tomu, že Vám byl důchod stanoven až po 1.1. 2010 tak se na Vás nevztahuje ustanovení o výplatě dalších 13 splátek PID po snížení či odebrání tohoto důchodu. Tato úprava je platná pouze pro příjemce ID, kterým byl ID STANOVEN PŘED 1.1.2010, TEDY PODLE TEHDEJŠÍCH PŘEDPISŮ.

S pozdravem Václav Krása