Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

invalidní důchod třetího stupně a práce na hlavní pracovní poměr

Autor Kateřina Halaštová
Předmět invalidní důchod třetího stupně a práce na hlavní pracovní poměr
Dotaz dobrý den Chtěla bych se zeptat pobírám invalidní důchod třetího stupně a rýsuje se mi možnost práce na hlavní pracovní poměr ve dvousměnném provozu. Tato práce co se mi rýsuje by mě velmi bavila. Jen se bojím co na to úřady? děkuju vám za odpověd Halaštová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Halaštová,

pokud pobíráte ID III. stupně a v rozhodnutí o přiznání ID nemáte uvedeno, že můžete pracovat za mimořádných podmínek, tak považuji nabízenou práci za problém. Pokud byste byla předvolána ke kontrole zdravotního stavu, tak práce ve směnném provozu by mohl být signál ke snížení stupně ID, případně k jeho odebrání. Musíte si to zvážit.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji.