Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Invalidní důchod a nemocenska

Autor Věra
Předmět Invalidní důchod a nemocenska
Dotaz

Pane doktore moc děkuji za odpoved a ješte jednou se zeptam když mám větu že mohu pracovat ale za mimiřadných podmínek.Jsem v nemocenském stavu tak musím teda nemocenskou ukončit a dat výpoved?Vim že nebudu moci pracovat protože mi to zdravotní stav nedovoluje tak výpoded dam ja jen se jedna zda mohu ješte byt na nemocenské.Dekuji moc

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Věro,

nejsem žádný doktor. Pokud máte tuto větu, tak můžete zůstat dál zaměstnaná a tudíž ukončíte pracovní neschopnost až Vám ji lékař ukončí sám.

S pozdravem Václav Krása