Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

invalidní důchod 3.stupeň a přivýdělek

Autor Lukáš Pažitný
Předmět invalidní důchod 3.stupeň a přivýdělek
Dotaz Dobrý den, Mám technický dotaz ohledně přivýdělku k invalidnímu důchodu 3.stupně.Mám 70% omezení a nevím kolik hodin mohu odpracovat za měsíc a do jaké částky si mohu vydělat za měsíc.Nerad bych přišel o důchod.Ještě jsem se chtěl zeptat jestli se někam počítá pododa o provedení práce. Děkuji Pažitný L.

Odpověd na dotaz:

Váženým pane Pažitný,

pokud nemáte v rozhodnutí o ID III. stupně poznámku, že jste osobou, která může pracovat za mimořádných podmínek, doporučuji Vám, abyste pracoval nejvýše 3 hodiny denně. Výše příjmu není nijak omezena. je omezen pouze rozsah pracovního úvazku.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamy na mém webu.