Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Invalidní důchod + DPČ

Autor Barbora
Předmět Invalidní důchod + DPČ
Dotaz

Dobrý den,

chtěla bych se Vás prosím zeptat, schválili mi invalidní důchod při studiu, pravděpodobně bude i nějaký individuální studijní plán a ráda bych si k tomu chtěla přivydělat 10-15hodin týdně šlo by o  DPČ.

Nebude v tom nějaký problém?  aby mi třeba nevzali invalidní důchod, apod.

Předem velice moc děkuji za odpověď.

Nashledanou a přeji krásný den.

 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Barboro,

při ID III. stupně můžete pracovat cca 3 hodiny denně, takže to není žásdný problém.

S pozdravem Václav Krása

 

Vážená paní, rád jsem Vám poradil, a pokud budete opět potřebovat mojí radu, můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem. Dovoluji si Vás poprosit také o pomoc. Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, jejíž jsem předsedou, se změnou zákona o loteriích, dostala do velmi složité finanční situace. Má povolenou sbírku. Pokud byste mohla Vy osobně, nebo někdo z Vašich blízkých přispět jakoukoliv částkou na tento sbírkový účet, velmi by nám to pomohlo při další důsledné obhajobě práv a zájmů osob se zdravotním postižením a jejich blízkých.

Číslo účtu je: 248896031 / 0300. Podrobnosti ke sbírce najdete na webu www.nrzp.cz. Předem Vám děkuji za Vaši snahu nám pomoci.