Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Invalidni duch.1 stupne nemocenska a vypoved.

Autor Pavla Onuferova
Předmět Invalidni duch.1 stupne nemocenska a vypoved.
Dotaz Dobrý den Pane Kraso. .buďte tak hodný .jsem na inv.d..1stupne s ereskou.pracuji v prádelně..chodinpouze 4 dny v měsíci do práce...zdraví se zhoršilo a chvíli . Teď co marodim, sem podala vypoved...v Lednu končím. Zajímá mne jestli mi nemusí vyplatit mzdu..teď když marodim. .Děkuji.Ještě jedna věc..jsem silný astmatik. ..mohuto zanést do invalidního důchodu a už bych mohla popřípadě dostat plny invalidní.? Dnes mi rozumíte.děkuji. Krásné svátky opatrujte se. Pane Kraso.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Onuferová,

to jste neudělala dobře, že jste dala výpověď, protože až Vám skončí výpovědní doba, budete se muset přihlásit na ÚP, jako uchazečka o zaměstnání, protože by Vám nebyla počítána doba do nároku na starobní důchod. Měla jste nejprve podat žádost o přiznání ID III. stupně, a teprve pokud byste se žádostí uspěla, tak jste mohla ukončit pracovní poměr. velmi mne to mrzí, ale je to tak.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji