Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

informace

Autor Veronika
Předmět informace
Dotaz Dobrý den pane doktore, prosila bych Vás o informaci,zda osoba ,která má invalidní důchod III.stupně a není schopna výdělečné činnosti za zcela mimořádných podmínek,zda si může přivydělat.Děkuji Vám za informaci Veronika.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Veroniko,

příjemcům ID III. stupně, pokud nemají ID že mohou pracovat za mimořádných podmínek, vždy doporučuji, aby pracovali na 1/3 pracovního úvazku. To znamená asi 3 hodiny denně.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.