Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

info

Autor anezka
Předmět info
Dotaz

pane Kráso, jste laskav,že jste mi odpověděl, ale ještě jsem se ptala na instituce,kde pobírám PID 3st. a rentu z pojistné události a na ČSSZ mi řekli, že není omezení si přivydělat a renta,že mi náleží a nemají s tím nic společného. Co si otom myslíte? Mám obavy abych nemusela něco vracet. dekuji Vajnhaurová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Vajnhaurová,

samozřejmě, že není omezení přivýdělku, ale na ČSSZ Vám zapoměli říct, že pokud si vyděláte nějaké peníze, o to se Vám sníží renta.

S pozdravem Václav Krása