Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ID I. stupně

Autor Miroslava Otáhalová
Předmět ID I. stupně
Dotaz

dobrý den,

manžel pracuje na HPP (má klasickou pracovní smlouvu) a v současné době mu byl přiznán ID I. stupně. Má v tomto případě nějaké omezení co se týká financí popř. hodinové omezení ???? Má omezení 40% a práci má vykonávat v omezené míře ( opravář zem. strojů), nyní byl přeložen na jinou práci-noční hlídač.

 

 

Děkuji za odpověď

Miroslava Otáhalová

 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Otáhalová,

pokud Váš manžel je příjemcem ID I. stupně a byl přeřazen na méně náročnou práci, tak je vše v pořádku a může normálně pracovat bez omezení.

S pozdravem Václav Krása