Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ID 3.st. navždy?

Autor Zorka
Předmět ID 3.st. navždy?
Dotaz Dobrý den, na MSSZ mi bylo sděleno, že mi přidělují ID 3. st. již bez následných kontrol. Znamená to tedy, že už si mě ke komisi nepozvou? Pracuji na 20 hod. týdně, myslíte, že něco riskuji? děkuji Zora

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Zorko,

myslím si, že nic neriskujete tím, že budete pracovat na dvacet hodin týdně. Zdá se, že Váše zdravotní postižení je asi trvalého charakteru, a tak posuzující orgán nebude provádět pravidelné kontroly. To však neznamená, že by ke kontrole někdy nemohlo dojít. Posuzující orgán má právo kontroly prakticky kdykoliv.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji.