Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ID 3. stupně a výpověď

Autor Jitka Michnová
Předmět ID 3. stupně a výpověď
Dotaz

Mám ID 3. stupně a pracuji na poloviční úvazek. Zaměstnavatel požadoval podepsání dohody o ukončení PP do dvou dnů bez jakýchkoliv náhrad,na to jsem nepřistoupila.Následoval vytýkací dopis s upozorněním na výpověď podle  § 52 f) s termínem napravení chyb.Další den sděleno,že mi bude zpětně  za minulý měsíc  odebráno os.ohodnocení.Zároveň informace,že dostanu výpověď podle § 55.Prosím o radu,jaké důsledky to pro mě bude mít a příp.jak mám postupovat.Děkuji mnohokrát.J.Michnová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Michnová,

doporučuji Vám, abyste navštívila občanskou poradnu, případně se obrátila na okresní inspekci práce. Musíte se bránit, ale potřebujete odbornou pomoc.

S pozdravem Václav Krása