Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ID 3 stupně

Autor Milan
Předmět ID 3 stupně
Dotaz Dobrý den, mám na Vás dotaz. Jsem na ID 3stupně od 15.7.2016.Rok jsem byl na PN,pak jsem dostal ID z důvodu toho že musím postoupit další operaci. Skoro půl roku čekám a nyní mám předstoupit před komisi a mám obavy že mi ho odeberou že jsem ještě nebyl na operačním zákroku. Zdravotní stav se mi nezměnil. Jedná se o levé rameno a potom mi čeká endoprotéza pravého kyčle. Dále mám dotaz zda mohu vykonávat nějakou práci, popřípadě kolik hodin denně či týdně. Děkuji za odpověď a přispěji nějakou finanční částku na účet jak je uveden.Václavovic

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Milane,

že důchod by Vám měl být zatím ponechán s tím, že na operaci jste ještě nebyl. Pokud jde o přivýdělek, tak při ID III. stupně doporučuji aktivitu nejvíce 3 hodiny denně.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji