Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ID 1..a OSVČ

Autor Pavla Onuferova
Předmět ID 1..a OSVČ
Dotaz DOBRY DEN PANE VACLAVE KRASO. V PRVNI RADĚ VÁM CHCI PODĚKOVAT ZA VASI OPAKOVANĚ RYCHLOU ODPOVĚĎ,DĚKUJI. JSEM ID.1 STUPNE, ZIVYM SE JAKO REHABILITACNI MASERKA,DOSUD JSEM STALE ZAMĚSTNÁNA, ALE PŘEMÝŠLÍM ŽE RADEJII BUDU PODNIKAT SAMA NA SEBE. 1.OTAZKA. MOHU PODNIKAT DOMA A SOUBĚŽNĚ PRACOVAT NA ZKRACENY UVAZEK V LÁZNÍCH? MAM NA MYSLI TAKE NA ZIVNOST. KONKRÉTNĚ V LAZNICH BOHDANEČ.MELA BYCH STOPROCENTNI KLIENTELU.CHCI SE ZEPTAT V LAZNICH. ALE ZAJIMA MNE NEJDŘÍVE VÁS NAZOR. SNAD MI ROZUMÍTE. DĚKUJU. VYPLATI SE VUBEC V DNESNI DOBĚ OZP...PODNIKAT...? MA NEJAKE ÚLEVY? MOC VAM DĚKUJI ZA POMOC. PAVLA ONUFEROVA.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Onuferová,

jako příjemce I. stupně ID můžete samozřejmě podnikat a je jedno, kde budete podnikat. Můžete mít i kombinaci, že budete OSVČ a současně budete mít pracovní poměr, není to žádný problém.

S pozdravem Václav Krása