Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Id

Autor Koncová eva
Předmět Id
Dotaz Zdravím mám plný id práce za mim.podmínek naskytla se mi práce na dohodu v bytové dělat placenou funkci předsedkyně za 2400kč měsíčně mužů to vzít?nebude to mít vliv na plný id?a odvádí se z toho daně?děkuji moc za odpověď.jinak se mějte moc hezky...

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Koncová,

pokud pobíráte ID III. stupně a v rozhodnutí máte, že můžete pracovat za mimořádných podmínek, tak se nemusíte ničeho obávat a samozřejmě, že práci můžete přijmout. Pokud se jedná o smlouvu Dohoda o provedení práce, tak se zdravotní ani sociální pojištění neplatí.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji.