Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ID

Autor M. Slezáková
Předmět ID
Dotaz Dobrý den, ráda bych se zeptala, kolik hodin měsíčně je možné pracovat na DPP při ID III.stupně,s dopadem na pokles pr. činnosti podle přílohy k vyhl. č. 359/2009sb.,těžká porucha funkce systémů a neschopnost jakékoliv zatížení. Pokles prac.schopnosti 70%. Děkuji za odpověď.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Slezáková,

při smlouvě DPP se příliš nesleduje kolik hodin denně pracuje příjemce ID III. stupně, protože na tuto smlouvu je možné odpracovat maximálně 300 hodin za rok. Samozřejmě, že byste asi neměla dělat osm hodin denně, ale jinak byste se tím neměla trápit.


Rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na prohlédnutí reklam na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji. 

S pozdravem Václav Krása