Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

hledani zamestnani

Autor eva
Předmět hledani zamestnani
Dotaz Dobry den . Mam dotaz. Jsem CID 1. stupen.Jsem povinna nebo musim nahlasit pri hledani zamestnani zamestnavateli ze jsem CID? Posudkovy lekar me rikal ze se nemusim zminovat ! Tak nevim!Muzu pracovat na plny uvazek s mensim omezenim. Dekuji za odpoved. S pozdravem Eva.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Evo,

při vstupním pohovoru do nového zaměstnání máte povinnost nahlásit, že jste příjemcem ID - jedno jakého stupně. Zaměstnavatel by Vám měl vyhovět při úpravě pracovní doby, případně úpravu pracoviště. Současně může zaměstnavatel na příjemce ID uplatnit slevu na dani z příjmů a Vy sama máte nárok na slevu na dani.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud se prohlednete reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz.