Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Hlášení u zaměstnavatele cid

Autor Koncová
Předmět Hlášení u zaměstnavatele cid
Dotaz Zdravím chtěla bych se zeptat,jestli se musí hlásit u zaměstnavatele přiznání cid děkuji za odpoved

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Koncová,

přiznání ID kteréhokoliv stupně musíte oznámit svému zaměstnavateli, protože on na Vás může čerpat nějakou daňovou slevu. Nemusíte mu však sdělit diagnózu. Pouze od kdy pobíráte ID. Zpravidla po Vás bude požadovat kopii rozhodnutí. Což jste povinna mu poskytnout jako důkaz.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.