Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

evidence úřad práce

Autor Zuzana
Předmět evidence úřad práce
Dotaz Dobrý den mám dotaz ohledně evidence na úřadu práce. Jsem zaměstnána na HP. Jelikož mám velké zdravotní problémy tak budu nucena zaměstnání ukončit výpovědí ze zdravotních důvod, kterou si podám sama. Pobírám plný invalidní důchod z mládí od roku 1995. Obracím se na Váz s dotazem zdali se můžu zaregistrovat na úřadu práce a zdali mám v tomto případě nárok na podporu v nezaměstnanosti nikde na přiznání z roku 1995 jsem nenašla uvedenou větu sloužící k poskytnutí podpory z úřadu práce. Děkuji za odpověď.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Zuzano,

pokud máte ID III. stupně pro invaliditu z mládí, tak byste měla být registrována na ÚP a měla by Vám být vyplácena i podpora v nezaměstnanosti.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji