Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

duchod

Autor linda
Předmět duchod
Dotaz Dobrý den,chci se zeptat ,pobíram čid ,při chronickem onemocneni ,ktere se neda vylečit.Zustane mi duchod až do smrti?Mám odpracováno jen 10 let.Děkuji Linda

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Lindo,

Váš ČID bude po dovršení věku 65 let automaticky překlopen na starobní důchod. Jen se obávám, že Váš důchod bude poměrně nízký. POkud byste mohla alespoň trochu pracovat, bylo by to dobré. Právě k odpracovaným rokům by se Vám zvýšil Váš budoucí starobní důchod.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.