Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dtz.

Autor Ladislav Kuthan
Předmět dtz.
Dotaz Dobrý den a vše nej do r. 2017 Pane Krása je mi 53 let a mám I:D: 3st.(mám CHOPN 4.st) , ZTP . Do předvánoc jsem měl v péči osobu blízkou(zemřela). Chtěl jsem se Vás zeptat,zda li si mohu najít nějakou práci (samozřejmě bez fyzických aktivit), abych nepřišel o důchod ? Případně zda je to nějak omezeno ... Děkuji Kuthan

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Kuthane,

doporučuji Vám, abyte si našel nějaké zaměstnání, protože Vám to pomůže i v současném stavu. Při ID III. stupně vždy doporučuji zaměstnání na tři hodiny denně, což by nemělo ohrožovat Váš ID. Nesleduje se výše výdělku, ale počet hodin.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu http://www.vaclavkrasa.cz/. Děkuji.