Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz ohledne zamestnani

Autor Jarmila
Předmět Dotaz ohledne zamestnani
Dotaz

Pane krasa dekuji za vasi odpoved ale nejak jsem to nepochopila! Jestli teda tu praci vzit nebo ne!  A jeste jeden dotaz . Jak se dohodnout  ze zamestnavatelem . V rozhodnuti CID 1.stupen se nic nepise za jak dlouho si me LPK predvola ke kontrole. Dekuji Vam za vas cas. S pozdravem Jarmila

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jarmilo,

já jsem Vám napsal, že je to na vašem rozhodnutí. Vidím u takové práce určitá rizika. Opravdu se musíte rozhodnout Vy. pokud nemáte určenou kontrolu na ČID, to neznamená, že například za půl roku si Vás komise nepředvolá ke kontrole. V zásadě mohou kdykoliv provést kontrolu.

S pozdravem Václáv Krása