Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz ohledne ukonceni prac.pomeru

Autor Roman
Předmět Dotaz ohledne ukonceni prac.pomeru
Dotaz Dobry den pane doktore Kraso, vim ze toho mate hodne jen jsem se chtel prosim vas zeptat,kdyz bych chtel ukoncit pracovni pomer ale jsem zatim na nemocenske,ale uz se nechci do zamestnani vratit hledam si neco jineho,tak jsem se chtel zeptat jak bych mel dale postupovat. Hezky den Spurny Roman,28,Havirov,mam invalidni duchod1.stupen

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Romane,

především nejsem žádný doktor.

Pracovní poměr můžete ukončit i v době pracovní neschopnosti a po ujkončení pracovní neschopnosti se musíte okamžitě hlásit na ÚP jako uchazeč o zaměstnání, a to především proto, abyste byl zdravotně a sociálně pojištěn.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji