Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz ohledně smlouvy při přivýdělku-PID

Autor Dana Vašková
Předmět Dotaz ohledně smlouvy při přivýdělku-PID
Dotaz dOBRÝ DEN,MÁM VELKOU PROSBU,MÁM OD R.2012 PŘIZNANÝ PID 3.STUPNĚ..Našla jsem si brigádu jako prodavačka,abych se vešla do limitu 80h za měsíc,mám práci na dohodu o pracovní činnosti..a ráda bych ještě občasnou brigádu ve výrobě..kde mi nabízí dohodu o provedení práce.Je možné takto na 2 dohody si přivydělat?Děkuji.D.Vašková

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Vašková,

je možné všechno, ale, pokud byste byla pozvána ke kontrole Vašeho zdravotního stavu, tak hrozí určité nebezpečí, že by Vám mohl být snížen stupeň ID. Pokud by se to stalo, tak Vám doporučuji, abyste neuváděla dohodu o provedení práce.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji