Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz o výdelku pri invalidním důchodu

Autor Dominika Rossi
Předmět dotaz o výdelku pri invalidním důchodu
Dotaz Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Jsem v 3 stupni invalidity ( v rozhodnuti ze nemůžu vykonávat práci). Kvůli finančním problémům musím pracovat ( 2 děti a jsem sama). Pracuju na smlouvu o práci 300 hodin/ ročně. Dotaz: Kolik si mohu vydělat měsíčně aby mě zůstal invalidní důchod - je to omezené? Děkuji Dominika Rossi.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Rossi,

pokud pracujete na DPP, tak je vše v pořádku a nemusíte se obávat. Nesleduje se výše výdělku, ale počet odpracovaných hodin, a to je u Vás bez problémů. Vydělat si můžete neomezeně.

S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, 
NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením. Aktuálním projektem je sbírka na elektrický vozík pro sedmiletou Klárku, které lékaři ve dvou letech diagnostikovali Spinální muskulární atrofii. Cílem je vybrat pro Klárku částku ve výši 180.000 Kč. Více o Klárce na www.klarcinblog.cz. Pojišťovny nechtějí přiznávat elektrický vozík dětem mladším deseti let.
Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz