Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz na příspěvky pro osoby znevýhodněné

Autor Josef Pokorný
Předmět dotaz na příspěvky pro osoby znevýhodněné
Dotaz

Dobrý den.

Po zkušenostech se sháněním zaměstnání jsem se rozhodl zkusit štěstí pracovat na ŽL.Prosím o poskytnutí informací ohledně dotací pro občany,kteří chtějí podnikat.Jsem osoba zdravotně znevýhodněná a pživatelČID.Dále prosím o poskytnutí rad kam se případně obráti.

Předem děkuji za odpověd pan Pokorný Ústí nad Labem

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Pokorný,

nejlépe bude když se budete informovat na Vašem Úřadu práce, kde je zvláštní oddělení na podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Tam Vám vysvětlí všechny možnosti podpory samostatně podnikajících osob se zdravotním postižením.

S pozdravem

Václav Krása