Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz na pracovní smlouvu ČID 2.stupně

Autor Martin Hutar
Předmět Dotaz na pracovní smlouvu ČID 2.stupně
Dotaz Dobrý den Pane Krása mám dotaz ohledně pracovního poměru.Mám již cca 10 let trvalý ČID II.stupně a nyní se mi naskytla možnost pracovního místa.Chci se pouze informovat na základě jaké pracovní smlouvy bych mohl do práce nastoupit,aby nebyl nějaký problém.Samozřejmě počítají s tím že bych nepracoval na plný úvazek,ale nějaký zkrácený ( nevím vůbec do jakého počtu prac.hodin bych moh pracovat ).Chci mít pouze jistotu na kolik hodin denně bych mohl pracovat na hlavně na jakou pracovní smlouvu by to mělo být uzavřené.Nerad bych opravdu kvůli pár korunám chtěl problémy s OSSZ. Děkuji moc a jsem s pozdravem Hutar.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Hutare,

nejlépe bude, když budete mít uzavřenou normální pracovní smlouvu, případně smlouvu o pracovní činnosti, tak, abyste si platil sociální pojištění a příjem Vám byl započítáván do výpočtu starobního důchodu.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji