Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz na dvě práce př idll.st.

Autor dudesková
Předmět dotaz na dvě práce př idll.st.
Dotaz Dobrý den pane Kráso jsem id ll.st.a pracuji na dohodu o pracovní činnosti a chtěla jsem se zeptat,zda mohu mít ještě jednu takovou smlouvu a zda tam budu dokládat taky posudek id a budu mít slevy,na odvodech soc a zravotní pojištění a jak to bude s daněmi.Při té první práci budu mít slevu ale u druhé ne Děkuji dudešková

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Dudešková,

slevu na pojistném z důvodu invalidity můžete uplatnit pouze u jedné smlouvy. Avšak při daňovém přiznání Vám Váš daňový poradce či účetní může dopočítat slevy tak, aby odpovídaly celkovému výdělku a odvedenému pojistnému. Obdobně je to u zdanění. Čili, vše uplatníte u daňového přiznání.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji