Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz na ČID a souběh DPP

Autor Vladimír Luža
Předmět Dotaz na ČID a souběh DPP
Dotaz

Dobrý den.

Prosím o odpověď na můj dotaz.

Pobírám ČID druhého stupně po operaci páteře.

Přešel jsem na lehčí práci do reklamní agentůry na zkrácenou dobu 6 hodin denně.

Mám dotaz zda mohu ozavřít u jiné organizace uzavřít Dohodu o provedení práce jako pokladní  za podmínek vyplývajících z dohody to je 300 hodim za rok, tak aby mě nebyl zkrácen a nebo odebrán můj ČID.

 

Děkuji za odpověď a současně oceňuji Vaši práci pro nás.

 

Vladimír  Luža

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Lužo,

samozřejmě, že můžete uzavřít ještě smlouvu DPP.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.