Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz k ID III. st.

Autor Josef Hufnagl
Předmět dotaz k ID III. st.
Dotaz

Dobry den, dekuji Vam za odpoved a jeste se zeptam na dva dotazy.

1.) Kdy bych mel tedy uvazek snizit zatim mam jen posudek LPK a samotne rozhodnuti jeste ne takze predpokladam ze az mi prijde rozhodnuti z Prahy ?

2.) Tento dotaz bude spise uvaha - ano zcela chapu ze s mym zdravotnim stavem nemuzu delat fyzickou praci ale ja pracuji dusevne tzn. prace u pocitace v kancelari. Myslite ze ani tato skutecnost nema vliv na vysi uvazku ? 

Dekuji mnohokrat za Vas cas.

 

 

 

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Hufnagle,

již jsem Vám psal několikrát a budu se opakovat. Musíte počkařt na rozhodnutí a po něm byste měl snížit úvazek, protože je reálné, že obecně bude snaha snižovat počet vyplácených ID.

S pozdravem Václav Krása