Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor zdenka
Předmět dotaz
Dotaz

dobry den.jsem cid v prvnim stupni,nasla jsem si zamestnani a chci se zeptat zda budu muset dodat nejaky papir ohledne pobirani cid.a jestli to ma nejake vyhody pro meho zamestnance nebo i pro me.dekuji za odpoved.vidisevska.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Zdeňko,

zaměstnavateli byste měla dát potvrzení od Okresní správy sociálního zabezpečení o pobírání ID I. stupně. Zaměstnavatel může na Vás uplatnit slevu na dani. Současně Vy sama můžete v daňovém přiznání uplatnit také slevu na dani.

S pozdravem Václav Krása