Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz

Autor Robert
Předmět Dotaz
Dotaz

Dobrý den.Mám ČID od r.1996 bez omezení.Byla mi provedena resekce žaludku BII.od té operace mám trvale potíže s gastritidou a distální ezofagitidou a v poslední době trpím i Hypertenzi.Můžu očekávat nové přezkoumání mého zdr.stavu podle nových předpisu.Bude se můj ČID znovu přepočítávat když půjdu do starobního důchodu.Předem děkuji a přeji hezký zbytek dne

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Roberte,

ČID se Vám nebude přepočítávat. Pokud jde o nové posouzení zdravotního stavu, nemohu Vám odpovědět, to záleží na rozhodnutí LPK.

S pozdravem Václav Krása