Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor Simona Kostyová
Předmět dotaz
Dotaz Dobrý den pane Krása reaguji na to co jste mi psal je to práce v recepci takže jde pouze o zvedání telefonů na recepci PSSZ Trojská v Kobylisích. Bylo mi napsáno že mj zdravotní stav je neměnný a tudíž mi zůstává. Ale podotýkám že jde o sedavou práci ale ve 12. hod, směnách.Ještě jednou vám děkuji za vaši odpověď. Jinak ID mám od roku 2011. hezký večer Simona Kostyová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Kostyová,

podle toho, co jste napsala, soudím, že by neměla u Vás probíhat další kontrola zdravotního stavu ve vztahu k invalidnímu důchodu. Takže můžete práci přijmout.

S pozdravem Václav Krása