Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz

Autor LydieL Juhaňáková
Předmět Dotaz
Dotaz Dobrý večer,Mám na vás otázku pane Krása.Co přináším svému zaměstnavateli,jako invalidní důchodce 1.stupně?Když jsem jediný zaměstnanec?Moc děkuji za odpověď.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Juhaňáková,

zaměstnavateli přinášíte mírnou slevu na dani, a to ve výši asi 2500,- korun ročně. A dále může pobírat příspěvek podle § 75 zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, který činí 48 000,- korun ročně. Zaměstnavatel však musí splnit některé podmínky, takže ne každý zaměstnavatel toto využívá.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.