Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor Věra Stropnická
Předmět dotaz
Dotaz Dobrý den, pane Kráso, obracím se na Vás s dotazem, zda je možno při plném invalidním důchodu provozovat lékařskou ordinaci. Děkuji Stropnická

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Stropnická,

záleží na druhu ID. Pokud máte ID pro invaliditu z mládí, nebo ID s dodatkem, že můžete pracovat za mimořádných podmínek, tak nic nebrání tomu, abyste měla lékařskou ordinaci. Při jiném druhu ID, hrozí snížení stupně ID. 


S pozdravem Václav Krása

Rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na prohlédnutí reklam na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.