Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor lea
Předmět dotaz
Dotaz Dobrý den.Pracuji jako uklízečka a zajímalo by mě jestli máme jako osoby zdravotně postižené a osoby zdravotně znevýhodněně nějaké úlevy v práci.Myslím co se týče například v množství uklízených metrů. Děkuji za odpověd Lea

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Leo,

na tento dotaz se velmi těžko odpovídá. Samozřejmě, že se předpokládá, že OZP mají určité úlevy v práci, a to především takové, že například pracují méně hodin a podobně. Nedokáži však odhadnout o kolik m2 by měly uklízet méně.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.