Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz.

Autor Zdenek Vidergot
Předmět Dotaz.
Dotaz Dobrý den děkuji vám za odpověď A mám ještě jeden dotaz napsal jste mi že to je kalkulace chci vědět jestli se da nějak proti tomu bránit nebo radši jít jinam a jestli mě mohou snížit hodiny pro ti mé vůli děkuji za odpověď.

Odpověd na dotaz:

Dobrý den pane Vidergote,

každé snížení hodin či pracovního úvazku by mělo být po souhlase zaměstnance. Pokud však zaměstnanec nemá jiné možnosti zaměstnání, tak je v nevýhodné situaci a zaměstnavatel toho může využít. Určitě je nestandardní, pokud máte pracovní smlouvu, aby mimo to byla ještě dohoda o provedení práce. Pokud byste našel jiné zaměstnání, tak by asi bylo lépe, kdybyste odešel pracovat jinam.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji