Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor franta
Předmět dotaz
Dotaz Dobrý večer!Jaký máte názor na tento inzerát UP od 11 000 Kč/měsíc Vhodné pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP) Poznámka k volnému místu: lze sjednat i zkrácený úvazek mzda úkolová místa určena pouze pro OZP (ne OZP III. stupeň invalidity) a OZZ zručnost dekuji FRANTA

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Franto,

myslím si, že takový inzerát od ÚP je nevhodný, protože nabízet plat na úrovni minimální mzdy a diskriminovat osoby se zdravotním postižením pobírající III. stupeň ID je podle mě nepřijatelné, tato osoba může pracovat na zkrácený pracovní úvazek.


S pozdravem Václav Krása